לימודי סאונד מתקדמים | muzik
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    סדנת סינטזה וסמפלינג למתקדמים – Reaktor ו- Kontakt ( נ"ז 2)

סדנת סינטזה וסמפלינג למתקדמים – Reaktor ו- Kontakt ( נ"ז 2)

מטרה: הסדנא מיועדת לתלמידים בעלי רקע בתחום הסינטזה והסמפלינג, השואפים להעמיק את מיומנותם בסינטזה ובכל הקשור לעבודה יצירתית עם דוגמי צליל, ולפתח את היכולת לבנות בעצמם כלים ומעגלי סינטזה.
הנושאים הנלמדים: הכרת סביבת העבודה של ה-Reaktor: תפריטים, ארגזי כלים, יסודות בחיווט בתוך המערכת. שרשרת הבנייה מהכלי השלם עד לרכיב הבודד. הרכבת מעגל בסיסי בעזרת כלי Instrument. הרכבת מעגל בסיסי בעזרת כלי Macro. שילוב המודולים במעגלי הסינטיזה. רכיבים מיוחדים במעגלי סינטיזה: מעגלי סיקוונסר, מעגלי גרנולר ומעגלי מיתוג. שימוש במעגלים חכמים ליצירת תבניות ריתמיות ומעטפות צליל עשירות. שילוב המעגלים החכמים בתוך שרשרת החיווט. שליטה ובקרה על התוצאה. דוגמי הצליל כפיתוח של מערכות הסינטזה. הכרת המעגלים הבסיסיים וידע מעמיק בתפיסות תורת הדגימה. יצירת צליל מקורי וקומפוזיציה בעזרת הצליל הדגום. הכרה ולימוד יסודי של פלטפורמת הסמפלינג המתקדמת Kontakt תוך כדי עבודה בסדנאות מעשיות המשלבות אלמנטים של יצירה והפקה. הסדנא משלבת שיעורים עיוניים ותרגול אינטנסיבי של התלמידים בכתה ובבית.
תוצרי הסדנא: תיק עבודות הכולל את התרגילים שניתנו במהלך הסדנא. בנוסף יגיש כל תלמיד בסוף הסדנא סינטי אשר תוכנן ונבנה על ידו על פי הגדרה מראש (ויוצג בשיעור פרזנטציה בסיום הסדנא) וכן ספריית דגימות אותן יצר וערך התלמיד, ויצירה מוזיקלית המבוססת על חומר דגום כמקור צליל עיקרי.
תנאי קבלה: פלטפורמות ממוחשבות ב', סאונד ב', סינטזה מעשית, סמפלינג

מורה / מנחה: אבי אלבז


ניתן להירשם ישירות אל הקורס עצמו, בכפוף לעמידה בתנאי הקבלה אליו, או להשתתף בו כחלק ממסלולי הלימוד הבאים:

היקף
נושאים