קוקי סלינס - Sweet Spot – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    קוקי סלינס - Sweet Spot

קוקי סלינס - Sweet Spot

  לאחר חודש פעילות מלא של ליין ה -Sweet Spot אנו פונים לשמוע רשמים ראשונים מקוקי סלינס (yud key), אחד מהמנהלים המוזיקליים של הליין מטעם Muzik, לצד אורן מזרם (צ'יזקייק).

"כבר כשהגעתי ל - Muzik הבנתי שמדובר במקום מיוחד והוקסמתי מהערב רב של מוזיקאים, נגנים, זמרים, מפקים, יוצרים ודיג'ייז", מספר לנו סילנס לקראת חודש נוסף רווי פעילות בסוויט ספוט.

- איך ראיתם לנגד עיניכם בניה של ליין חדש שיתן לכך ביטוי?

"קרץ לי מאוד האתגר של לנסות וליצור אירוע תרבותי שכל אחד ואחת מהם יוכל לקחת בו חלק ולבטא את עצמו. יחד עם מועדון ה - Deli ו - Electricity – גופים חשובים בחיי התרבות והלילה של תל אביב, יצרנו את ליין ה - Sweet Spot, שזהו למעשה מושג מעולם הסאונד - הנקודה האופטימלית בין הרמקולים בו הסאונד נשמע הכי טוב. זו גם היתה השאיפה שלנו - להעניק לכל בליין ואמן את הנקודה המתוקה שלו, שבה הוא נשמע, שומע ומרגיש הכי טוב".

- כיצד אתם בוחרים מה ישמעו בליין ומי ינגנו ויתקלטו שם?

"בערבים שלנו אנו משלבים הופעות חיות, אלקטרוניות, סדנאות אומן ודיג'ייז שמנגנים את תוצרתם ואת זו של אחרים עד השעות הקטנות של הלילה - שילוב בין תרבות, מוזיקה ופאן. לעזרתנו נרתם אורן מרזם, בוגר שלנו שכבר עשה לעצמו שם בחיי הלילה של תל אביב ומנהל יחד עם אסף אמדורסקי את ליין הצ'יזקייק במועדון הברק-פסט.

ביחד אנחנו בונים את הליין אפ ע"י שילוב של דורות שונים (בהתאמה מוזיקלית כמובן) על העמדה או הבמה לערב אחד מגובש. בחודש שעבר למשל התמזל מזלנו והגיעה אלינו אליוט לסדנת אמן - זו היתה דוגמא מושלמת לשילוב בין הדורות - רוב התלמידםי מכירים אותה בתור אשת לילה ודיג'יית מדהימה ומוכשרת בעוד עבורי היא עדיין הסולנית המחוספסת מפוליאנה פראנק, גיבורת ילדות... גיבורה בכלל".

- אתה חושב שמעבר להנאה, הליין מספק גם אלמנט לימודי כלשהו?

"בוודאי וגם עבורי זו גם אחלה דרך ללמוד דברים חדשים - אני יודע כמה אני לומד מהתלמידים שדואגים להכיר כל טריק, פונקציה, תוכנה או פלאג-אין חדש שיוצא לשוק ואני מניח ומקווה שמהצד השני הצעירים יותר לומדים מקצועיות מהי: איך בעצם עובדים, מופיעים ומתנהגים במקצועיות.

נראה לי כך שכולם, גם ה"זקנים" שביננו, לומדים הרבה מאוד ואף שומעים ביקרות מאוד קונקרטיות ולא מעונבת, שזה דבר מבורך בפני עצמו".

- אולי תכין אותנו לקראת המתרחש בחודש הקרוב?

"ובכן את השנה החדשה אנחנו מתחילים בהילוך גבוה, כשבערב הראשון של 2013 מוטי גולדזמד ואדם קפלן ניגנו מוזיקה קשוחה וטובה אל תוך הלילה.
ב - 8.1 נארח את אחד הדיג'יים הצעירים והמבטיחים בתל אביב - אורון קיי - שינגן יחד עם דניאל רוזנבאום, תלמיד שנה ב' שלנו.

ב-15.1 ינגן מורם ורבם של תלמידי מסלול די ג'יי, אשר באמתחתו 12 שנות הוראה, אין ספור מחזורי דיג'יי, חבר טוב ואיש מקסים - אורי ליכטיק - אשר יחלוק עמדה עם אחד מהתלמידים הצעירים והמוכשרים שלנו טום אסדו.

עוד בוגרת שלנו, רונה גפן תבוא לתת לייב שואוו מטלטל לצד הדי ג'יי אורן גרינברג, שעושה את צעדיו הראשונים והמצויינים, בערב עם ניחוח אנטי ממסדי ביום הבחירות 22.1!

"החודש יסתיים בהפתעה ענקית, שילוב כוחות של כמה גופים לערב שלא ישכח, רק כל כך מבאס אותי שאני מנוע מלספר על זה! יש למה לחכות".

Sweet spot- ימי שלישי, 21:00, אלנבי 47
sweet--spot.tumblr.com
קוקי סלינס - Sweet Spot – חדשות מוזיקה