פר
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    פר"ח (פרויקט חונכות) מוזיקלי*

פר"ח (פרויקט חונכות) מוזיקלי*

מטרה: פר"ח מוזיקלי הוא פרויקט ייחודי ל - Muzik, הפועל במתכונת דומה לזו של פר"ח (פרויקט חונכות), המופעל בהצלחה מזה שנים רבות ע"י האוניברסיטאות בישראל. מטרתו של הפרויקט היא לקדם הרכבים מוזיקליים, שחבריהם הם נערים ונערות בסיכון, המטופלים ע"י גופים לקידום נוער, באמצעות חונך מוזיקלי, תלמיד שנה ג' ב- Muzik. הפרויקט מיועד להביא את בני הנוער הלוקחים בו חלק לתוצרים מוזיקליים – שיר/ים מוקלט/ים ו/או מופע, המבוססים על חומרים מוזיקליים מקוריים של ההרכב, שייווצרו בתהליך עבודה משותף, בהנחייתו ובהפקתו של החונך המוזיקלי.
תהליך העבודה:
1. החונך וההרכב המוזיקלי יבנו תכנית עבודה משותפת, שיעדה הוא הפקת יצירות מוזיקליות מוקלטות ו/או מופע, המבוססים על חומריו המוזיקליים של הרכב הנוער.
2. בשלב ראשון יתארחו בני הנוער המשתתפים בהרכב המוזיקלי באולפני Muzik למפגש היכרות, במהלכו יציגו חברי ההרכב את חומריו המוזיקליים הקיימים, בפני מנהל הפרויקטים וההרכבים של ביה"ס והחונך המיועד, על מנת לקבוע באופן ראשוני האם ההרכב בשל לעבור תהליך הפקה. 
3. במידה וההרכב בשל להפקה, יכינו החונך וההרכב תכנית עבודה מפורטת, שתכלול תיאום ציפיות, הגדרת יעדים מדויקים, התוויית הדרך להשגת היעדים וקביעת לוח זמנים לביצוע.
4. בשלב הבא יעבדו החונך וההרכב על גיבוש החומרים המוזיקליים לקראת הקלטה / הופעה. שלב זה יבוצע במקום שיוקצה לצורך זה ע"י הגוף לקידום נוער שבמסגרתו מטופלים הנערים.          
5. כאשר החומרים המוזיקליים יהיו מגובשים דיים להקלטה, תעבור העבודה המשותפת לאולפני Muzik, שם יוקצו כ- 100 שעות אולפן לצורך הקלטת החומרים ועריכתם.
6. גימור הקטעים המוזיקליים ייעשה ע"י החונך המוזיקלי באולפני Muzik ו/או באולפנו הביתי.
7. הפרויקט יסתיים בדיסק ו/או מופע של ההרכב.
* הפרויקט מוצע בכל שנה לתלמיד בודד או למספר מצומצם של תלמידי שנה ג', הנבחר/ים ע"י ביה"ס. תלמיד המשמש כחונך בפרויקט זוכה למלגת לימוד צנועה כאות הערכה לפעילותו.    

ניתן להירשם ישירות אל הקורס עצמו, בכפוף לעמידה בתנאי הקבלה אליו, או להשתתף בו כחלק ממסלולי הלימוד הבאים:

היקף
נושאים