הפקה ומוזיקה אלקטרונית | לימודי מוסיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    פרויקט Tribute – 3 שעות שנתיות (10 נ"ז)

פרויקט Tribute – 3 שעות שנתיות (10 נ"ז)

מטרת הפרויקט: לתרגל את התלמיד בהפקה של אלבום, מ-א' ועד ת', באמצעות הפקת אלבום מחווה, המתייחס לחמרים מוזיקליים שכבר פורסמו בעבר. נושא הפרויקט עשוי להיות מחווה ליוצר מסוים, לתקליט מסוים, או לאסופת קטעים מוזיקליים ממקור מוגדר. במסגרת זו הופקו בשנות הלימודים הקודמות האלבומים הבאים: tribute לשנסונים צרפתיים מעוברתים; "דרכך קדימה" – חיים מחודשים ל-א-קפלות של שירים ופיוטים מקהילות יהודיות שונות מרחבי העולם; ואלבום המבוסס על סימפולים של כלים אותנטיים מדרום – מזרח אסיה. 
תהליך העבודה: בתחילת הפרויקט ימקדו התלמידים, בהנחיית מנחה הפרויקט, את יעדיו המדויקים, את חמרי הגלם אליהם יתייחסו ואת הקונספט של האלבום המיועד. לאחר תהליך סינון ובחירת החמרים יתחיל כל תלמיד לעבוד על מספר קטעים, החל משלב הכתיבה והעיבוד, דרך בחירת המבצעים, הקלטות השירה והנגינה ועד למיקס סופי ומאסטרינג.
נושא הפרויקט בשנת הלימודים הנוכחית: מחווה (remake) לאלבום הבכורה של אהוד בנאי והפליטים. במסגרת הפרויקט יופק אלבום של גרסאות חדשות לחלוטין, בסגנונות שונים, המבוסס על חומרים מתוך אלבום הנחשב לאחד מאלבומי המופת שנעשו בארץ. חומרים אלו יכולים להיות שורות טקסט, מקצב מסוים מתוך שיר או שירים שלמים בפרשנות וקריאה חדשה ומקורית.
תנאי קבלה: ראיון אישי.   

מורה / מנחה: דורון פלסקוב


ניתן להירשם ישירות אל הקורס עצמו, בכפוף לעמידה בתנאי הקבלה אליו, או להשתתף בו כחלק ממסלולי הלימוד הבאים: