פרויקט Sound Art
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    פרויקט Sound Art

פרויקט Sound Art

סוג: פרויקט בחירה
מיקום בתכנית הלימודים המלאה סמסטר ג' - ד' או סמסטר ה' - ו'
מדריכ/ה: אילן גרין
קרדיט אקדמי:   8 נ"ז
____________________________________________

פרויקט סאונד ארט הוא אחת ממסגרות הלימוד המעניינות, המעשירות והמהנות ביותר ב - Muzik. הוא מהווה עבור התלמיד זירה לחיבור בין ידע תיאורטי בסאונד ואקוסטיקה, מיומנות טכנית ותפיסה אמנותית. הפרויקט מתנהל כסדנה מעשית, בה בונה התלמיד, פיזית, את כלי הנגינה שלו, ומנגן בהם. מטרתו להנגיש ולהנחיל את הידע האקוסטי-פרקטי של תורת כלי הנגינה, לחקור את התפיסה של סאונד כחומר ושל היוצר כאמן סאונד, להיחשף ולהכיר את עולם הסאונד-ארט ומיצבי הסאונד ולאפשר לתלמיד גישה לכלי הבעה נוספים ודרך להרחיב את ארגז כלי העבודה שלו.
 

היקף
3 שעות שבועיות לאורך שנת לימודים מלאה - 26 שבועות בסה"כ
 
תהליך עבודה
 
הסמסטר הראשון של הפרויקט מוקדש לבניית כלי נגינה. במהלך הסמסטר מתנסים התלמידים בבניית כלים ממגוון סוגים, ואגב כך עורכים היכרות עם טכניקות עבודה שונות ומכירים את המאפיינים האקוסטיים של כלי נגינה שונים.
הסמסטר השני מוקדש לעבודה על פרויקט אישי מעמיק יותר המיישם את העקרונות וטכניקות העבודה שנלמדו בסמסטר הראשון, וכן לעבודה על תוצר הסיום - מיצב מוזיקלי.
 
תנאי קבלה

הקבלה מותנית בראיון קבלה עם מנחה הפרויקט וכן במעבר הקורסים יסודות בסאונד ואקוסטיקה, עיבוד ועיצוב צליל וקורס סינתזה או במעבר מבחן פטור המשקף את הידע ורמת המיומנות המעשית של תלמיד שעבר קורסים אלה.
 
דרישת הגמר

מיצב מוזיקלי - sound installation שבו חברי הפרויקט ינגנו על הכלים שנבנו במהלך שני הסמסטרים.

מועדי הפתיחה בשנת 2015:

1.11.15