פסטיבל “תל אביב ווליום”  – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    פסטיבל “תל אביב ווליום”

פסטיבל “תל אביב ווליום”

  תל אביב מתכוננת לפסטיבל ‘תל אביב ווליום' הראשון, שיתקיים בחודש ינואר הקרוב. מדובר באירוע ראשון מסוגו בארץ למוזיקה אלקטרונית מתקדמת, השואב את השראתו מאירועים דומים ברחבי העולם, כגון WMC, ADE ועוד.

כמו באירועים בינלאומיים אלה, גם הפסטיבל הישראלי ,שיימשך שלושה ימים וארבעה לילות בין התאריכים 15-18 בינואר, ישלב בין ועידה רבת משתתפים ופאנלים במהלך היום עם מתחם לנטוורקינג ופסטיבל מבוסס מועדונים במהלך הלילה.

תל אביב ווליום נוצר במטרה לפתח את התרבות המקומית, לקדם את האמנים הישראלים, לעזור לעסקים המקומיים ואף למשוך תיירות מוזיקה אלקטרונית מתקדמת לישראל.
המודל לפיו יתקיים האירוע מגיע מ- ADE/Amsterdam Dance Event ההולנדי, המתקיים כבר 18 שנים ברציפות, כאשר בשנה האחרונה נכחו בוועידה למעלה מ- 300,000 משתתפים, למעלה מ- 70,000 מהם תיירים. הצלחתה של הנוסחה ההולנדית הביאה לכך שהתיאטראות, המועדונים והברים באמסטרדם עומדים על תפוסה מלאה לכל אורך האירוע, בעוד חברות התעופה, בתי המלון וחברות המוניות מתקשות לספק את הביקוש הרב בימים שלפניו ואחריו.

בין היתר, הפלטפורמה של הפסטיבל והוועידה הנלווית לו אחראית באופן ישיר לכך שאמני המוזיקה המתקדמת ברחבי הולנד מייצרים כיום הכנסה שנתית בהיקף של למעלה ממיליארד אירו.
פסטיבל "תל אביב ווליום" יתקיים בשני מישורים עיקריים:


1. וועידת יום אשר תפעל כחממה חינוכית וכמקום ליצירת קשרים עסקיים ונטוורקינג במרכז עינב לתרבות הממוקם מעל גן העיר.
הוועידה תספק מפגשי נטוורקינג, פיתוח שיתופי פעולה עסקיים, פאנלים עם אייקונים מובילים בתעשייה המקומית והעולמית והרצאות וסדנאות חינוכיות בנושאים כגון קידום עצמי, יצירה, זכויות יוצרים, מצב התעשייה המקומית והעולמית, פיתוחים טכנולוגים עתידיים וסטארט-אפים בתחום. כרטיסים לועידה נמכרים במכירה מוקדמת באתר. באי הוויעדה יהנו מימים מלאי תכנים והרצאות על ידי מובילי התעשייה הישראלית ומרצים מחו"ל בנושאים רבים ומגוונים. בנוסף יוכלו באי הוועידה לקדם את משנתם בפני באי הוועידה האחרים באזורים המיועדים לבניית קשרים עסקיים ושיתופי פעולה הדדים.

 
2. פסטיבל מסיבות נון-סטופ שיתקיימו בברים ובמועדונים ברחבי העיר, ויספקו ליין אפ מקומי רענן ועדכני.
בין המשתתפים באירוע- המנהל הכללי של ADE, ריצ'ארד זילמה, שיתארח ב'תל אביב ווליום' ויחלוק את משנתו והידע הרב שעומד לרשותו. הבעלים של ענקית הסאונד פאנקשין וואן /Funktion one מר טוני אנדרוס, לצידם ישתתפו באירוע מבחר מאנשי מפתח בתעשיית המוזיקה האלקטרונית הישראלית, ביניהם דיגייאים, פרודוסרים, בעלי מועדונים, חברות מוסיקה ומנהלי לייבלים כגון: אסף ביבאס, עדי לב, אריאל קלאצקין, גיא ג'יי, יוגו, דרור זאבי, אדם יחיאל, ויק, אורן בר אל, רייצל ליפשיטץ-לוי (יו טיוב), מושיק, עופרי צילינקר, גל עופר, יהל שרמן, עדי שבת, אריאל תגר, סהר זנגלביץ', אמיר אגוזי, גיא מנצור, זומבי,רונן מיילי, דידי ביזאר קונטאקאט, ניב הדס, מנכ"ל אקו"ם- יוריק בן דוד, ועוד רבים וטובים. 
 www.telavivvolume.com


במסגרת שיתוף פעולה בין ועידת "תל אביב ווליום" ל - Muzik, יעביר אמיר בן עמי* סדנת תיקלוט בגיטרה:

האם ניתן לתקלט בגיטרה???
One - מפגש מוזיקלי פותח ראש עם אמיר בן עמי, מבית Muzik


 עד לשנות ה- 80 של המאה הקודמת היה מובן מאליו שתקלוט = פטיפונים.
...ואז, הגיעו ה- CDJS...
...ואחריהם, הגיעו הקונטרולרים...
...ומה יהיה השלב הבא באבולוציה?
 
אמיר בן עמי - גיטריסט, יוצר, מפיק מוזיקלי ומדריך ב- Muzik, מציע אופציה מעניינת: לא חייבים ג'וג כדי לתקלט!
המפגש המרתק עם אמיר יסקור 3 תפיסות חדשניות של יצירה, הפקה וביצוע, אשר פותחו לאורך למעלה מעשור למופע סולו, ובכדי להעביר לתלמידיו ב- Muzik את גישתו ליצירה בת זמננו.
 
שלוש התפיסות מתייחסות למקומה של הגיטרה והגיטריסט בזמננו כיוצר, מפיק ומבצע.
הראשונה -One - אשר מדגימה את נגן הסולו אשר מנגן על "כל הכלים" בו זמנית;
השנייה - GJ - תקלוט ועריכת מוזיקה בזמן אמת ע"י גיטרה ומחשב;
והשלישית - GVJ- תקלוט וידאו ומוזיקה ע"י שימוש בגיטרה ומחשב.
 
בנוסף להדגמות והופעה בשלוש התצורות יעסוק המפגש גם בשילוב התפיסות ואפשרויות היצירה, ההפקה והביצוע שנוצרות מכך; הגיטרה החשמלית כשלט דיגיטלי (יתרונות המטריצה של צורת הגיטרה ככלי שליטה); הסברים טכניים על צורת החיבור של הגיטרה למחשב והתוכנות; וכמובן - מענה לשאלות פתוחות מהקהל.
סדנת חובה לכל dj עם ראש פתוח - לא להחמיץ!


* אמיר בן עמי הוא יוצר, גיטריסט ומפיק מוזיקלי, מדריך ומנחה הרכבים ופרויקטים ב- Muzik. בין היתר היה חבר בצ'קלקה - מההרכבים הראשונים שעשו אלקטרוניקה live. משם המשיך לדג נחש, שבה ניגן ויצר במשך 10 שנים, ובמקביל ניגן עם מגוון אמנים מהשורה הראשונה בישראל. כמפיק מוזיקלי, הפיק בין היתר את אלבומה הראשון של תמר אייזנמן. לפני מספר שנים הוציא את אלבום הסולו הראשון שלו, "חוזר לשפת ה- M".
 
הסדנה תתקיים ב 17/1 יום שישי ב - 10 בבוקר במרכז עינב
תלמידי ובוגרי Muzik זכאים להנחות ברכישת כרטיסים לועידה ולפסטיבל
הנה הפרטים והקודים לרכישה והנחה מיוחדת לתלמידי Muzik:
 
50 ש"ח הנחה ממחיר כרטיס יומי רביעי/חמישי. - BBGX2Q6L
30 ש"ח הנחה ממחיר כרטיס יומי יום שישי- DL92M5J2
100 ש"ח הנחה מכרטיס ועידה מלא (שלושה ימים + פסטיבל לילה). - VOLUME
*ההנחות הן בקניית כרטיסים במכירה מוקדמת בלבד.
**ההנחה כפופה להצגת כרטיס תלמיד בתוקף ביום האירוע.
 
כרטיסים במכירה באתר תל אביב ווליום בלבד:

www.telavivvolume.com 
פסטיבל “תל אביב ווליום”  – חדשות מוזיקה