עונת הפסטיבלים ב - Muzik  – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    עונת הפסטיבלים ב - Muzik

עונת הפסטיבלים ב - Muzik

  פסטיבל אינדינגב, פסטיבל הפסנתר, ופסטיבל Tune In Tel-Aviv, בוגרי Muzik מככבים בפסטיבלי המוזיקה הטובים והחשובים ביותר בארץ!
 

צילום: יואב קדם

אינדינגב 15-17 באוקטובר 2015 , מצפה גבולות
כנראה שלא צריך להציג את אינדינגב, שהפך במרוצת השנים (זו השנה התשיעית לקיומו) לפסטיבל החשוב בארץ עבור צרכני מוזיקה מושבעים. הפסטיבל, שהתחיל כקטן ומחתרתי בלב מדבר, הפך לאירוע מוזיקה ענק ואדיר וגם השנה, כמו בכל שנה, בוגרינו ותלמידנו המצויינים מעטרים את הליין אפ - לירון עמרם והפנתרים, נוגה ארז, נטע וינר, שלי ורותם ו - The 1840's
כרטיסים: בין 150 ש"ח (ליום ה' בלבד) עד 300 ש"ח (כרטיס מלא) באתר הפסטיבל.


פסטיבל הפסנתר, 21-24 לאוקטובר 2015, מוזיאון תל אביב לאמנות
הפסטיבל המוכר והאהוב שבכל שנה משלב גם מוזיקאים שהפסנתר זורם להם עמוק בעורקים, וגם כאלה שמעולם לא חשבתם לשמוע אותם בהופעה אקוסטית. השנה, שני בוגרים מובחרים של Muzik השתבצו בליין אפ הנכסף:

לירון עמרם והפנתרים
לירון עמרם
צילום: גוני ריסקין

לאחר שזכה בתואר "האמן האלטרנטיבי הטוב ביותר לשנת תשע"ה" במצעד השנתי של Mako וערוץ 24, ואחרי הופעות חשמליות רבות, מגיע לירון עמרם לראשונה לפסטיבל הפסנתר עם מופע מיוחד בהגשה אקוסטית ואינטימית. ג'לסה היא ישיבה משותפת של נגנים ואורחיהם עם כלים אקוסטיים למפגש מוסיקה וריקודים עד אור הבוקר. מה שבטוח - ככה עוד לא שמעתם אותו.

22.10.15, גלריה בלומנטל, מוזיאון תל אביב לאמנות.

כרטיסים: מ-59 ש"ח (תושב תל אביב-יפו בעל כרטיס דיגיטל) עד 64 ש"ח, באתר הפסטיבל.

פאניק אנסבל
פאניק אנסמבל
צילום: דנה רם

פאניק אנסמבל הינו הרכב ייחודי בנוף המוסיקה הישראלית, המשלב בין סגנונות מוסיקליים שונים כגון רוק, קלאסי, ג'אז, פולק וקברט - לכדי חוויה שלמה ומרגשת. על הטקסטים העוסקים במערכות יחסים, מיניות, אובססיות וחרדה, אחראית המשוררת קרן אלקלעי גוט.
במופע מיוחד לפסטיבל יבצע ההרכב משיריו המוכרים באופן הקרוב ביותר לצורת הלחנתם - מבוססי פסנתר, עם עיבודים אינטימיים ומרגשים.רועי ירקוני, בוגר Muzik, אמון על הפסנתר והאקורדיון.
כרטיסים: מ-59 ש"ח (תושב תל אביב-יפו בעל כרטיס דיגיטל) עד 64 ש"ח, באתר הפסטיבל.


פסטיבל Tune In Tel-Aviv, מועדונים וברים שונים ברחבי תל אביב
tune in ta

TUNE IN TEL AVIV הוא פסטיבל ה - ״SHOWCASE״ הגדול בארץ, וכל מטרתו היא למעשה "לייצא" אמנים ישראלים מובחרים. הנהלת הפסטיבל מזמינה מידי שנה לארץ את בכירי תעשיית המוזיקה העולמית; מנהלי תוכן של פסטיבלים גדולים (Glastonbury, Sziget, Lollapalooza ,Primavera, CMJ Music Marathon, SXSW) מנהלי וסוכנים מהלייבלים הגדולים בעולם, (Sony, Warner Music Group, Sire, Mute) מפיקים, מנהלי אמנים, בלוגרים ועורכים ממגזינים מוביליםBillboard Magazine, Hollywood) Reporter, Filter ). האושיות הבכירות נוכחות בהופעות, וכך נוצרים מפגשים וקשרים בין האורחים לבין האמנים הישראלים. בנוסף להזדמנות הפריצה הבינלאומית, הפסטיבל מקיים גם ועידה מרתקת בנושא ייצוא מוזיקה, הכוללת הרצאות,, פאנלים, ומפגשים מיוחדים.
השנה יקחו חלק בפסטיבל 6 (!) בוגרי ותלמידי Muzik - עדי אולמנסקי, נוגה ארז, רועי דהן, שלי ורותם, פאניק אמנסבל, ו - Bill and Murray.
כרטיסים - מחירים משתנים, החל מ - 75 (כניסה לועידה בלבד) ועד 200 ש"ח (כניסה לכל 3 ימי ההופעות השונים), באתר הפסטיבל.


עונת הפסטיבלים ב - Muzik  – חדשות מוזיקה