יומן מסע LIPA-גיל בן מאיר – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    יומן מסע LIPA-גיל בן מאיר

יומן מסע LIPA-גיל בן מאיר

  במסגרת שיתוף הפעולה האקדמי בין Muzik ל -LIPA, ביה"ס הגבוה לאמנויות של ליברפול שהוקם ע"י פול מקרטני, ולקראת האודישנים השנתיים שיערכו אצלנו נציגי LIPA ב- 05-07/04/16, ביקשנו מבוגרי Muzik שנסעו ללמוד ב - LIPA לשתף אותנו בחוויה הייחודית , ולספר לנו איך זה ללמוד, לחיות וליצור מוזיקה בליברפול. והפעם, גיל בן מאיר, בוגר המסלול המלא ב - Muzik וסטודנט במסלול Popular Music and Sound Technology ב - LIPA.

yesterday
תזמור כלי מיתר לשיר Yesterday ע"י מפיק הביטלס הדגול George Martin
 
מאת: גיל בן מאיר
19.5.2015, תל אביב, ישראל - היום שהתקבלתי ל - LIPA היה כנראה אחד הימים הכי שמחים בחיי, קיבלתי חותמת שהחלום שלי מקבל צעד משמעותי קדימה - קריירה מוזיקלית בינלאומית. אז אולי לא תשמעו אותי מחר או מחרתיים ברדיו, אבל בכל זאת, לא כל יום מתקבלים לבית ספר שנחשב מהטובים בעולם למוזיקה בת זמננו והפטרון שלו הוא סר פול מקרטני.

 

"All my bags are packed, I'm ready to go

I'm standing here outside your door,

I hate to wake you up to say good-bye."  -  John Denver

 

גיל בן מאיר
גיל בהופעה ב2ube מועדון ההופעות ב - LIPA


28.9.2015, ליברפול, אנגליה - להגיע לעיר שהביאה את הלהקה הגדולה (ואולי הכי גדולה) הראשונה בכל הזמנים כדי ללמוד מוזיקה זה מרגש. העיר הזאת חיה ונושמת מוזיקה 24/7 בברים, בתי קפה, מועדוני הופעות, וברחוב. בכל פינה יש אזכור לביטלס ולקבוצת כדורגל שהביאו לעיר הזאת חשיפה בינלאומית וגם היום היא נחשבת לאחד המרכזים התרבותיים של אנגליה. אני נפגש עם דארן מרפי - ב-9:00 מחוץ לבית הספר. הוא לוקח אותי לסיבוב בבנין ופתאום כל הדברים שחלמתי עליהם נראים הרבה יותר קרובים ומוחשיים, הנה האולפן ע"ש George Martin, הנה האודיטוריום על שם Paul McCartney. התנאים המושלמים להפוך חלומות למציאות וכשרון למשמעות.

הקורס האהוב עלי ב - LIPA וגם אחד הדגשים שעושים בית ספר טוב למוזיקה לכזה, הוא קורס ניהול קריירה (Business skills and context) שבו לומדים על מבנה התעשייה, תמלוגים, תכנון קריירה ואפילו איך לבנות סיבוב הופעות שלא יהיה רק כיף אלא גם הגיוני כלכלית.
LIPA הוא בית ספר ברמה מאוד גבוהה, הלימודים תובעניים, המורים מצויינים ומעל הכל האולפנים וחדרי החזרות ברמה הכי גבוהה שיש. שיתופי פעולה הם שם המשחק פה והרבה פעמים תמצאו להקות עם אנשים מכמה מדינות בעולם.
גיל בסאונדקלאוד:גיל בן מאיר יופיע ב 3.4 בצוזאמן בתל אביב.יומן מסע LIPA-גיל בן מאיר – חדשות מוזיקה