הסינגל מת, יחי הלינקטון! – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    הסינגל מת, יחי הלינקטון!

הסינגל מת, יחי הלינקטון!

  יצרת, הקלטת, הפקת. יש לך שיר המוכן לשידור ולחשיפה. ומה עכשיו? עד כה, הוצאת סינגל היתה פעולה לא פשוטה ולא זולה. מחד – עלויות הדפסה וייצור; מאידך – איתור הנמענים הרלבנטיים - תחנות רדיו, עורכים מוזיקליים, שדרנים, כתבי מוזיקה ותרבות, והוצאות משלוח הסינגל אליהם. כעת, יש אלטרנטיבה: ה- linktone.

linktone הוא מעין אתר אינטרנט קטן המוקדש כולו לשיר אחד. בלחיצה אחת על הלינק מאזין העורך, השדר או הכתב לשיר ומוריד אותו באמצעות שם משתמש וסיסמה אליו למערכת. הלינקטון, המגיע דרך הדוא"ל, נושא על גבו את השיר יחד עם כל החומר היחצ"ני אותו רוצה האומן להעביר לאמצעי התקשורת - תמונות, קומוניקטים , טקסטים, קרדיטים ואפילו קליפים. בניגוד לסינגלים, אותם שולחים אמנים ויחצ"נים לרשימת תפוצה מוגבלת (בעיקר בשל הוצאות ייצור ושליחה גבוהות), הלינקטון הוא בעל יכולת תפוצה גדולה יותר – הוא מופץ אוטומטית לכ-600 יעדים - תחנות הרדיו הארציות והאזוריות, שדרנים, עורכים, כתבים, אנשי תקשורת, טלוויזיה ואינטרנט, ובנוסף לכך, לאחר ההפצה דרך המערכת, יכול האמן להשתמש בלינק שלו להפצה ברשתות חברתיות או שליחה עצמאית לנמענים נוספים. וזה עוד לא הכל: מערכת הלינקטון גם מאפשרת לאמן לראות בזמן אמת מי מהמכותבים שמע את השיר ומי הוריד אותו אליו למערכת. מעבר להוזלה המשמעותית בעלויות, הלינקטון גם ידידותי לסביבה – חוסך את הנייר והפלסטיק של הסינגל.

ואיך כל זה נוגע אלינו? Muzik חתם השבוע על הסכם לשיתוף פעולה עם מערכת הלינקטון, המאפשר לתלמידי ביה"ס ובוגריו להפיץ את הסינגלים שלהם באמצעות המערכת, בהנחה משמעותית ביותר. בנוסף, בחודשים הקרובים ייהנו תלמידי Muzik מן האפשרות לקבל במסגרת השירות, ללא תוספת תשלום, גם 50 סינגלים פיזיים (ש- 30 מהם מיועדים למשלוח לתחנות קול ישראל). 

 לינקטון לדוגמא
 
תלמידי Muzik ובוגריו המעוניינים לעשות שימוש במערכת הלינקטון מוזמנים לפנות לאילת - eilatroller@muzik.co.il.
הסינגל מת, יחי הלינקטון! – חדשות מוזיקה