ג׳אז חם – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    ג׳אז חם

ג׳אז חם

  סיריל איימה - החיבור המושלם בין פופ לג'אז חם. הטבה ייחודית לתלמידי ובוגרי Muzik.

למי שעוד לא ביקר השנה במופע בסדרת 'גאז חם' אולי הפעם זו ההזדמנות האידיאלית, במיוחד למי שמשום מה חושב שג'אז לא יכול להיות מצד אחד מעניין ומאתגר אך מצד שני גם קליל ומהנה.
החיבור בין ג'אז לפופ הוא עמוד השדרה ברפרטואר שתבצע בישראל סיריל איימה, זמרת צרפתיה אשר גרה בארצות הברית, שם למדה מוזיקה במנהטן ומשם היא יוצאת להופעות בכל העולם.
איימה נולדה בעיירה קטנה ליד פריז בה מתקיים בחודש יוני פסטיבל ג'נגו ריינהרט. באי הפסטיבל הם בעיקר צוענים המגיעים לשם מכל רחבי אירופה וכך איימה נחשפה מגיל צעיר לשפה, למוסיקה ובעיקר למורשת של ריינהרט, חברה לנכדו של ג'נגו, דיוויד ריינהרט, והייתה לחלק מהמשפחה.
בגיל 19 עברה לגור בפריז, התקבלה לתכנית ריאליטי, החליטה לוותר על החוויה ונסעה לרפובליקה הדומיניקנית כדי להכיר מעט יותר את השורשים של אמה.

בשנים האחרונות זכתה איימה במספר לא מבוטל של פרסים יוקרתיים כמו פרס ראשון בתחרות היוקרתית על שם ת'לוניוס מונק (בצוות השופטים היו בין השאר אל ג'רו ודידי בריג'ווטר), פרס ראשון בפסטיבל הג'אז במונטריי, פרס ראשון בתחרות על שם שרה ווהן ועוד.
בגיל 26 היא כבר השיקה ארבעה אלבומים שזכו להצלחה בינלאומית, הקליטה כמה אוספים, פסקול לסרט עלילתי וכיום היא ממוקמת בחזית הג'אז-פופ העולמי.

בסיבוב ההופעות האירופאי בישראל תשיר איימה מבחר מתוך ספר השירים האמריקאי וכן לחנים פרי עטה וכל זאת בעיבודים חדשים וקצביים.
ילוו אותה בהופעותיה בישראל עמית פרידמן (סקסופון), אסף גלייזנר (פסנתר), גלעד אברו (בס) ואביב כהן (תופים).

תלמידי ובוגרי Muzik מוזמנים לרכוש כרטיסים ב-99 ש"ח (במקום 129) להופעה במועדון זאפה הרצליה ביום שלישי ה-5 במרץ
ולהופעה במוזיאון תל אביב לאמנות בימי חמישי ושישי, 7-8 במרץ, במחיר של 109 ש"ח (מקום 179).
ההטבה מטעם 'שמים - ארגון, ניהול והפקה'.

כמו כן איימה מופיעה גם (במחיר מלא) בגני תקווה (2.3), ירושליים (3.5), מודיעין (6.3) וחיפה (9.3).

לכרטיסים - 03-5733001
ג׳אז חם – חדשות מוזיקה