בראיוני בשירי הדיוות – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    בראיוני בשירי הדיוות

בראיוני בשירי הדיוות

  בראיוני האודן, בוגרת מסלול Songwriter&Performer ב - Muzik, מעלה החודש בקפה ביאליק את המופע בו היא מבצעת משירי הדיוות הגדולות של הבלוז והסול - Etta James, Nina Simon, Billie Holiday, Aretha Franklin ועוד.
"לזמרות אלו יש השראה גדולה מאוד עליי", מספרת בראיוני. " הנוכחות הווקאלית שלהן גורמת לי לעצור לרגע. הן לא רק שרות, הן מספרות סיפור. מוזיקת סול, כשמה כן היא, מדברת מהנשמה. הסגנון הזה התפתח כתרפיה ואמצעי בריחה מחיי העבדות בקרב העבדים השחורים בארצות הברית. וכזו היא גם בשבילי.
"שירה של נשים היא שירה רגשית ויש בה המון כוח", מוסיפה בראיוני. "אני אדם אופטימי. כשאני שרה בלוז וסול, אני מכניסה לתוכו את האופטימיות ואת הסיפור האישי שלי. זה נכון שחלק מהשירים שאני אוהבת מספרות סיפור עצוב, אבל אני מחדירה לתוכו את ה'אור בקצע המנהרה' שלי. אני מנסה להעביר בשירה מסר שגם אם עצוב ברגע אחד, רגע אחר יכול להיות שמח.

בראיוני החלה את הקריירה שלה על בימת מחזות הזמר בתיאטרון 'האופרה הקלה של הנגב', כשכיכבה במחזמר 'נשקיני קייט' מאת קול פורטר . עוד לפני כן כילדה הופיעה באופרה לילדים בירושלים ובהמשך זכתה בתחרות הכישרונות הצעירים של עיריית ת"א עם השיר 'when you believe' וגילתה את היכולת הקולית האמיתית שלה – בתחום הבלוז והסול. למרות זאת, המוזיקה נדחקה הצידה לטובת הפרנסה ותשלום שכר הדירה. בשנתיים האחרונות בראיוני הרגישה שהמוזיקה חזקה ממנה. כשאהבה גדולה בחייה נגמרה, היא פנתה ללימודי מוזיקה ב-Muzik וברימון, החלה ליצור את המוזיקה שלה ובמקביל גם את המופע החדש, אותו תוכלו לראות כאמור בקפה ביאליק בתל אביב ב - 13.11.

ברָאיוני במופע A Woman's Soul - שירי הבלוז והסול של הדיוות הגדולות

קפה ביאליק, ביאליק 2 ת"א
יום ג' 13/11 בשעה
כרטיסים ב - 40 ש"ח בטלפון: 03-6200832
בראיוני בשירי הדיוות – חדשות מוזיקה