במה פתוחה ב - Muzik – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    במה פתוחה ב - Muzik

במה פתוחה ב - Muzik

  ביום שלישי האחרון בכל חודש, מתקיימת בבית הספר במה פתוחה, בה מופיעים תלמידים, מורים, בוגרי בית הספר ומוזיקאים עצמאיים. המוטו: אינטימיות וחופש פעולה. השיטה: כל אחד מהמופיעים מציג שלושה שירים מול הקהל, במתכונת של זמר/זמרת ומלווה. ההופעות מצולמות וכל משתתף יכול לקבל העתק DVD של הופעתו או הקלטת אודיו.
בואו להצטרף לאומנים שכבר עשו את זה!

התאריך הבא של ערב במה פתוחה הוא 22.02.11 בשעה 20:00.

עינן פרל, זמר יוצר, מרכז תחום ה - songwriting ב - Muzik, אשר הגה את ערבי הבמה הפתוחה ומשמש כמנהל אמנותי של ההופעות, מספר למי נועדו ערבי הבמה הפתוחה ומגלה מהו הקסם של הערב הזה:

מאיפה הגיע הרעיון לקיים ערבי במה פתוחה בMuzik?
"יש כל כך הרבה מוזיקאים יוצרים, בכל כך הרבה סיגנונות, אבל המציאות חושפת באופן גלוי רק מעט. ה"גלוי" הזה משקף משהו מאוד צר ומסויים. כולם כבר רגילים לשמוע את מה שהם מכירים ויודעים.
ערב במה פתוחה נוצר במטרה לפתוח דלת לכל מי שיוצר שירים מקוריים, על מנת שבסופו של דבר תיווצר הזדמנות  לקהל להיות חלק מערב מגוון, צבעוני, מפתיע, שונה, מעניין ובלתי צפוי."

 למי ערב כזה מתאים?
"ערב במה פתוחה מתאים לכל יוצר שרוצה להשמיע את שיריו בביצוע חי מול קהל.
 בעיניי, זו משימה לא פשוטה, שהרי ההופעה מורכבת משלשה שירים - אין את הזמן "להתחמם", צריך לבוא מאוד מחודדים בכדי לבטא את עצמך באופן טוטאלי."

מנסיונך האישי, במה ערבים כאלה תורמים לאמן המופיע?
"מכיוון שהערב מורכב ממספר יוצרים, יש פה הזדמנות לאומנים להופיע מול קהל שמורכב מכמה "סוגים". ברובו , הקהל הוא זר עבור האמן - ישנה פה הזדמנות לבחון את יכולת ההופעה שלך מול קהל שלאו דווקא הגיע לראות רק אותך. בטח ובטח לסטודנטים שלומדים מוזיקה, שרגילים להשמיע את שיריהם במסגרת כיתתית קרובה ומוכרת".

הרשמה אצל אילת: 050-6956001 eilatroller@muzik.co.il
 
במה פתוחה ב - Muzik – חדשות מוזיקה