בוגרי Muzik - אלבומים חדש – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    בוגרי Muzik - אלבומים חדש

בוגרי Muzik - אלבומים חדש

   אחד הדברים שהכי מרגשים אותנו כאן ב - Muzik, זה לראות את התלמידים והבוגרים שלנו ממשיכים ליצור גם אחרי ומחוץ למסגרת הלימוד התומכת. סיסטם עאלי, לונא אבו נסאר וה - Snow Clerks מהפעילים והבולטים שפועלים בימים אלה בעולם האינדי הישראלי, משיקים אלבומי בכורה.

Tune in and show your support!

סיסטם עאלי
"'סיסטם עאלי' זאת לא עוד להקה של ילדי שלום. לא להקה של מלכות יופי שמדברות על שלום עולמי. אנחנו אומרים את האמת. 'סיסטם עאלי' היא הפה של האנשים ששותקים, שלא יכולים לדבר. היא באה להיכנס בכל מה שנקרא שתיקה ופחד". כך מזקק חבר סיסטם עאלי, הראפר מוחמד אגואני, את מהות הלהקה.
סיסטם עאלי הוא אנסמבל היפ-הופ רב-לשוני של עשרה מוזיקאים (וביניהם נטע, לונא, יהונתן, ליבה ומוטי בוגרי Muzik), היוצרים בארבע שפות: עברית, ערבית, רוסית ואנגלית – סך שפות האם של חברי הלהקה. הלהקה נוסדה בשנת 2006 במקלט ציבורי בשכונת עג'מי שביפו. בהמשך, הקימה הלהקה את "בית סיסטם עאלי", מרכז מוזיקה לצעירים בגבול יפו – בת ים, במטרה לקדם, לפתח ולתת במה לדור חדש של יוצרים צעירים מקומיים, יהודים וערבים, תוך עידוד מפגש ושיתוף פעולה יצירתי.

Amneh Jarushe (rap)
Enver Seitibragimov (rap)
Muhammad Mugrabi (rap)
Yehonatan Dayan (bass)
Muhammad Aguani (rap)
Yonatan Kunda (guitar, rap)
Luna Abu-Nasar (percussion, vocals, guitar)
Moti Ben Baruh (drums)
Liba Neeman (violin, vocals)
Neta Weiner (rap, vocals, accordion)

סיסטאם עאלי מארחים את שאנן סטריט.
*השקת אלבום*
יום רביעי ה- 24.7.13 בשעה 21:30
בארבי ת"א, 50 ש"ח.

הסינגל עלא באלי
לאיוונט בפייסבוק


לונא אבו נסאר
בנוסף לפעילותה כחברה בסיסטם עאלי, בימים אלה מוציאה לונא לאור את אלבום הבכורה שלה. האלבום "אספר לך \ أحكيلك", נולד מתוך פרויקט הגמר של לונא במסגרת לימודיה בMuzik וזיכה אותה בפרס אקו"ם בקטגוריה תמיכה בהפקת אלבום לשנת 2012.
פריצתה של לונא לתודעה וללב של סצינת המוזיקה הישראלית, החלה עם הקאוור שביצעה לשירו של אהוד בנאי – ממשיך לנסוע, אשר הוקלט במסגרת פרוייקט המחווה של תלמידי Muzik לאלבום הבכורה המופתי של בנאי משנת 1987.

האלבום בבאנדקאמפ
אירוח בקול הקמפוס
31.7 הופעה בסינקופה בר חיפה

Snow Clerks
נינה ריאזנוב, ליאור טף ויותם בקר הם ה - Snow Clerks, הרכב שהחל את דרכו ב2011 במסגרת פרויקט הגמר שלהם בMuzik. הסינגל Dazy Days נבחר להיות הסינגל הראשון מתוך האוסף Selected works 9 וחשף הרכב אינדי-פופ מעולה עם הפקה בלתי מתפשרת. לאחר סינגל הבכורה יצאו שני סינגלים נוספים – מצויינים לא פחות Fix My Roof ו Starline Enemy .
ב31.7 ישיקו הSnow Clerks את אלבום הבכורה Bugs on the windshield בהופעה חגיגית במועדון תמונע. אל תחמיצו את הנוכחות הבימתית של נינה! (יותם וליאור, גם אתם לא רעים ;) ).
רביעי, 31.7, 22:00, 40 ₪.
בוגרי Muzik - אלבומים חדש – חדשות מוזיקה