אונילי בסדנת אמן – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    אונילי בסדנת אמן

אונילי בסדנת אמן

  היא חורשת את הארץ ואת העולם בהופעות עם ניחוח פריזאי מבית, אבל גם עם שמחה ישראלית לוהטת; היא חוגגת אי.פי בשם "first kiss", שישאיר טעם לקראת אלבום הבכורה שלה שייצא בקרוב; ועכשיו, אונילי גם מגיעה, ב- 5.8, לסדנת אמן ב - Muzik.
 
אונילי, הלא היא נילי אוחיון, גדלה בצרפת וחזרה לישראל לפני חמש שנים, בהן, כאמור, הופיעה מסביב לשעון והוכיחה שמוזיקת גרוב, טקסטים שמחים, רעמת תלתלים וחיוך ממכר על הפנים יביאו אותך רחוק. ההופעות של אונילי מרגישות כמו אלתור אחד גדול, אבל מוקפד מאד. היא מתפעלת עמדת dj, שרה וגורמת למי שרואה אותה להרגיש כאילו הוא צופה בחבורת בנות מתולתלות וקופצניות מאד – כשבעצם מדובר במופע של בחורה אנרגטית אחת.
 
באלבום הבכורה שלה, שעומד לצאת אחרי שנה עסוקה בה הופיעה בפסטיבלים ברחבי אירופה ואפילו חיממה את לילי אלן, משתפת אונילי פעולה עם מפיקי גרוב כמו סאבו וקותי, שלומי אלון מ"הדג נחש", אורי שוחט ויונתן לוי, שותפה הוותיק וחבר להקת "איזבו". בינתיים, כדאי לנסות את Sentimental, הסינגל המצוין שמסמן אלבום בכורה מבטיח.
 
צפו לסדנת אמן יצירתית ומתולתלת עם הרבה אלתורים.
 
אונילי בסדנת אמן ב- Muzik – יום ה', 5.8, 18:00, בן שמן 4 תל אביב. הכניסה חינם, אך מספר המקומות מוגבל. להבטחת מקומות - 03-6961011
 
 
http://www.myspace.com/onili
http://www.onili.com/
 
הקליפ של סנטימנטל
http://www.youtube.com/watch?v=J7yWp6uIPBU&feature=related
 
אונילי בסדנת אמן – חדשות מוזיקה