אברהם טל בסדנת אמן – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    אברהם טל בסדנת אמן

אברהם טל בסדנת אמן

  ביום ד', 22.4.09, נארח ב- Muzik סדנת אמן עם אברהם טל, סולנה של להקת שוטי הנבואה עליה השלום, שפרץ בשנה האחרונה לקריירת סולו מצליחה.   
 
אברהם טל, יליד 1976, גדל במושב הצפוני נווה אטי"ב, למרגלות החרמון. הוא היה זמר וכותב בלהקת שוטי הנבואה, משנת 2000 עד לפירוקה ב-2007. בין השירים המוכרים שכתב ללהקה נמנים "מי" ו"קול גלגל".
עם פירוק שוטי הנבואה יצא טל לקריירה עצמאית. שיר הסולו הראשון שלו הוא "אדם צובר זיכרונות", שהושר במקור ע"י דורית ראובני, למילותיה של יונה וולך ולחנו של שמעון גלבץ. את השיר הקליט טל עבור הפרויקט עבודה עברית 2 - פרויקט של חידוש שירים עבריים במסגרת חגיגות שישים השנה למדינת ישראל. השיר זכה להשמעות רבות ברדיו ודורג במקום השני במצעד העברי השנתי של גלגל"צ בשנה שעברה.
לפני כמחצית השנה הוציא טל את אלבומו הראשון, "אברהם טל", הכולל שירים מקוריים שלו, שאת רובם כתב עוד בתקופת חברותו בשוטי הנבואה, ביניהם הלהיט "הזמן עושה את שלו". באלבום מלווה את טל להקה המונה את אייל הלר (גיטרות), עופר אשד (בס), אייל ניסנבוים (תופים), איתמר דוארי (כלי הקשה) וגלי שדה (שירה וקולות). במקביל השתתף טל גם באלבומה של דין דין אביב, "חופשייה בין עולמות", וכתב את פס הקול לסרטו של יורם זקס, "נימפות בערפל".
בסדנת האמן ב- Muzik יספר אברהם על דרכו, מקורות ההשראה שלו, יציג את גישתו הייחודית לביצוע, וננסה לברר עימו מהו השוני בתהליך היצירתי בין עבודה כחלק מהרכב לבין עבודת סולו.

סדנת אמן עם אברהם טל, יום ד', 22.4.09, 20:00, Muzik, בן שמן 4 תל אביב. הכניסה בחינם בהזמנת מקומות מראש – 03-6961011.
 
אברהם טל בסדנת אמן – חדשות מוזיקה